خدمات ما

طراحی

نورپردازی نقش مهمی در درک فضای اطراف و عملکرد افراد دارد.دانستن کاربرد فضای مورد نظر اولین گام برای طراحی نورپردازی است . از آنجایی که امروزه نورپردازی براساس شرایط منحصر به فرد هر پروژه انجام می شود، دسته بندی فضاها امری ضروری است .در تمامی فرایند ها بازدید، طراحی، تولید و اجرا شما را همراهی میکند. برای تغییری روشن با ما تماس بگیرید.

طراحی-نور-پردازی
بیشتر بخوانید

تولید

هر سبکی از نور پردازی به دلیل فضایی که دارد بیان گر یک محتوای ذهنی می باشد . در تولید محصولات نورپردازی بر اساس محتوایی که ساختمان باید بیان کند و برای آن طراحی شده تولید می گردد. گروه نور پردازی آرال نور تولید کننده چراغهای خطی شامل چراغ خطی توکار(تخت و معمولی و منحنی)، چراغ خطی روکار، چراغ خطی آویز، چراغ خطی آئینه ای، (IP)چراغ خطی ضد آب و چراغ خطی مگنت می باشد. برای تغییری روشن با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید

اجرا

اجرای نورپردازی از مهم ترین بخش ها در طراحی و زیبایی چه داخل منزل و چه نمای خارجی ساختمان به شمار آید زیرا علاوه بر این که شکلی متحیر کننده و خیره کننده به می بخشد به نوعی حس زنده بودن می دهد. آرال نور این توانایی را دارد به هر شکل و در هر موقعیت نیاز نور و روشنایی شما را طراحی و اجرا کند. این تیم در تمامی فرایند ها بازدید، طراحی، تولید و اجرا شما را همراهی میکند. برای تغییری روشن با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید