چراغ های خطی

چراغ خطی یا چراغ لاین (linear lighting) از جدیدترین و مدرن‌ترین سیستم‌های روشنایی و نورپردازی هستند که از نظر کارایی نسبت به سیستم‌های نورپزدازی قدیمی بازده نوری بسیار بالاتر، طول عمر بیشتر، شار نوری بهتر و مصرف انرژی کمتری دارند و بعلاوه نور را به صورت یکدست و یکنواخت از خود ساطع می‌کنند. این روزها نورپردازی با چراغ خطی بخش‌ مهمی از نیازهای نورپردازی معماران، طراحان و مصرف‌کنندگان در نور پردازی داخلی و نور پردازی خارجی بخش‌های مختلف روشنایی تجاری،روشنایی اداری، روشنایی مسکونی، گالری، مطب، فروشگاهی و … می باشد. گروه نور پردازی آرال نور طراح و تولید کننده چراغهای خطی شامل چراغ خطی توکار(تخت و معمولی و منحنی)، چراغ خطی روکار، چراغ خطی آویز، چراغ خطی آئینه ای، (IP)چراغ خطی ضد آب و چراغ خطی مگنت می باشد.

 

تنوع و انعطاف بالای چراغ خطی برای استفاده در انواع دکوراسیون ، به هر شکل و در هر موقعیت طرح نورپردازی از جمله قابلیت استفاده به صورت چراغ خطی توکار، چراغ خطی روکار، چراغ خطی ضد آب و چراغ خطی آویز باعث شده تا چراغ  خطی  از مهم‌ترین گزینه‌های روشنایی عمومی و یا دکوراتیو فضا به حساب آید.

بهترین تاثیر و زیبایی چراغ خطی بر سطح روشنایی و حال و هوای فضای داخلی زمانی رخ می دهد که با ویژگی‌ها و نکات مربوط به چراغ خطی از فرایند طراحی تا اجرا آشنا باشید؛ بنابراین در ادامه به تمامی جزییات و معرفی کامل چراغ خطی از بازدید، نحوه نصب، کیفیت نور، رنگ، شیوه طراحی تا تولید و نورپردازی با آن‌ها پرداخته شده است تا بتوان با آگاهی از فؤایند اشتفاده از چراغ خطی بهترین چراغ خطی را برای فضای مورد نظر خود انتخاب کنید و بر اساس نیاز پروژه خود سفارشی سازی کنید. آرال نور این توانایی را دارد تا در هرمکان اعم از فروشگاه و شوروم، گالری، نمای خارجی ساختمان، اداره و دفتر اداری، محیط مسکونی و … به هر شکل و در هر موقعیت نیاز نور و روشنایی شما را طراحی و اجرا کند. این تیم در تمامی فرایند ها بازدید، طراحی، تولید و اجرا شما را همراهی میکند. برای تغییری روشن با ما تماس بگیرید.