همه خدمات – جدید

طراحی-نور-پردازی

طراحی

نورپردازی نقش مهمی در درک فضای اطراف و عملکرد افراد دارد.دانستن کاربرد فضای مورد نظر اولین گام برای طراحی نورپردازی است . از آنجایی که امروزه نورپردازی براساس شرایط منحصر به فرد هر پروژه انجام می شود، دسته بندی فضاها امری ضروری است .در تمامی فرایند ها بازدید، طراحی، تولید و اجرا شما را همراهی میکند. برای تغییری روشن با ما تماس بگیرید.

Read More

تولید

هر سبکی از نور پردازی به دلیل فضایی که دارد بیان گر یک محتوای ذهنی می باشد . در تولید محصولات نورپردازی بر اساس محتوایی که ساختمان باید بیان کند و برای آن طراحی شده تولید می گردد. گروه نور پردازی آرال نور تولید کننده چراغهای خطی شامل چراغ خطی توکار(تخت و معمولی و منحنی)، چراغ خطی روکار، چراغ خطی آویز، چراغ خطی آئینه ای، (IP)چراغ خطی ضد آب و چراغ خطی مگنت می باشد. برای تغییری روشن با ما تماس بگیرید.

Read More

اجرا

اجرای نورپردازی از مهم ترین بخش ها در طراحی و زیبایی چه داخل منزل و چه نمای خارجی ساختمان به شمار آید زیرا علاوه بر این که شکلی متحیر کننده و خیره کننده به می بخشد به نوعی حس زنده بودن می دهد. آرال نور این توانایی را دارد به هر شکل و در هر موقعیت نیاز نور و روشنایی شما را طراحی و اجرا کند. این تیم در تمامی فرایند ها بازدید، طراحی، تولید و اجرا شما را همراهی میکند. برای تغییری روشن با ما تماس بگیرید.

Read More